CTRL+D
Přihlásit | Obchodní podmínky | Prodejna Praha | Kontakt | FAQ

Sodastream výrobníky soda stream sirupy, lahve, bombičky

Obchod SodaStreamy prodává Sodastream výrobníky bublinkové vody sodovky ochucené sirupy poháněné bombičkami CO2.

Velký výběr příchutí sirupů pro soda stream. Sodastream sirupy jsou v široké nabídce chutí různého ovoce a exotických chutí, velikosti balení od 375ml po 750ml.

Jako doplňkový sortiment pro sodastream jsou v prodeji víčka na lahve nebo tvořítko na led. Rovněž čistící tablety pro soda stream.

SodaStream historie

Již v roce 1903 byl poprvé na trh uveden první přístroj, který dokázal vyrábět sodovou vodu. Již tehdy byly produkty soda stream velmi vyhledávaným zbožím. Jednalo se totiž o značnou úsporu peněz. Sycenou vodu si tak mohl vyrobit doma téměř každý a navíc velmi levně. Tehdejší takzvané sifonové lahve vypadaly zcela jinak, než dnešní přístroj soda stream. Pracovali sice na úplně stejném principu jako dnes, ale například nebylo možné nijak regulovat perlivost vody. Tehdy šlo použít jednu bombičku s CO2 pouze na jednu lahev. Dnes je možné s pomocí jedné takové bombičky vytvořit až 60 litrů kvalitní sodovky. Nyní se soda stream prodává již ve 30 zemích světa. Odhadem také zásobuje soda stream na světě 8 miliónů domácností sodovou vodou. Všechny tyto domácnosti totiž velmi dobře ví, že tím velmi přispívají k ekologii. Ubude totiž plastových lahví a nebude tolik znečišťováno prostředí při převozu balené vody do obchodů.

Vyhledávání v produktůseznamka